اطلاعیه

اطلاعیه ثبت نام متقاضیان صید ورزشی ماهی کپور در دریاچه اوان اطلاعیه ثبت نام متقاضیان صید ورزشی ماهی کپور در دریاچه اوان

اطلاعیه ثبت نام متقاضیان صید ورزشی ماهی کپور در دریاچه اوان

در پی درخواست های مکرر علاقه مندان صید ورزشی ماهی کپور در دریاچه اوان، بدین وسیله به اطلاع می‌رساند ثبت نام اولیه متقاضیان از تاریخ 26/4/98 لغایت 4/5/98 انجام خواهد شد. برای ثبت نام لازم است متقاضیان با مراجعه به پورتال اداره‌کل حفاظت محیط زیست قزوین به نشانی https://qazvin.doe.ir و مطالعه شرایط درج شده در آگهی و تکمیل و ارسال فرم درخواست به آدرس پست الکترونیکی(Emailsyavash.rezazadeh@doe.ir در مهلت مقرر اقدام نمایند.

در برنامه امسال 80 نفر در قالب 8 تیم 10 نفره برای صیادی ورزشی ماهی کپور ساماندهی خواهند شد تا بر اساس برنامه زمانی درج شده در آگهی به رقابت بپردازند. جابجایی، جایگزینی و واگذاری امتیاز قرعه کشی و پروانه صید به شخص دیگر ممنوع می‌باشد و پروانه صید بر اساس مشخصات درج شده در فرم درخواست اولیه صادر خواهد شد. همچنین پس از اعلام نتایج قرعه کشی و معرفی صیادان از طریق سایت اداره کل امکان پذیرش درخواست و صدور پروانه برای متقاضیان در سالجاری وجود ندارد. متقاضیان انتخاب شده لازم است تا 48 ساعت قبل از اجرای برنامه با همراه داشتن مدارک شناسایی و یک قطعه عکس و مراجعه به اداره کل حفاظت محیط زیست استان قزوین (واحد صدور پروانه) در ساعات اداری به نشانی قزوین- نواب شمالی- مجتمع ادارات،  نسبت به اخذ پروانه اقدام نمایند. امکان ساماندهی و صدور پروانه برای افراد غایب در برنامه های بعدی وجود ندارد و افراد رزرو جایگزین خواهند شد.

متقاضیان محترم در صورت داشتن سئوال در این زمینه می‌توانند از طریق شماره تلفن 3-33374900 داخلی 244 اداره نظارت بر امور حیات وحش(آقایان رضازاده و غیاثوند) تماس حاصل نمایند.


لینک دانلود فرم و شرایط صید ورزشی

بيشتر