.
بیانیه راهبرد مشارکت عمومی
بیانیه راهبرد مشارکت عمومی

راهبرد مشارکت هاي عمومي اداره کل حفاظت محیط زیست استان قزوین

             

اداره کل حفاظت محیط زیست استان قزوین در راستاي انجام ماموريت سازماني خود تلاش مي کند با برنامه محوري، نگاه سيستمي و توان کارشناسي خدمات باکيفيتي را به طرز شايسته و در چارچوب وظايف قانوني خود به مخاطبين ارائه نمايد. چشم انداز سازماني ما آن است که  همواره بعنوان يکي از بهترين سازمان ها در خدمت رساني نزد مردم شناخته شويم. ارائه خدمات علمي ، دقيق ، کارشناسي ، به روز و صادقانه در چارچوب نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران در صدر ارزش هاي سازماني ما قرار دارد.

هر سازماني در راستاي تحقق اهداف، اجراي ماموريت ها و ارائه خدمت به مردم نيازمند توجه تام مخاطبان خود مي باشد. بديهي است بدون توجه مردم و بدون دريافت بازخورد هاي حاصل تعاملات دوسويه ، انتخاب راهبرد هاي ارائه خدمت، سخت و ناممکن مي گردد. به بيان ديگر ارائه خدمت به نحو شايسته زماني امکانپذير است که مخاطب، ميزان رضايتمندي خود را از دريافت خدمات اعلام ، تعامل و مشارکت خود را کامل نمايد. سازماني در ارائه خدمت موفق تر است که بتواند نظرات، پيشنهادات و انتقادات مخاطبين خود را دريافت و بر اساس آن راهبردهاي مناسبِ جلب رضايت را در چهارچوب قانون اتخاذ نمايد.

در اين راستا و به منظور جلب مشارکت هاي مردمي اداره کل حفاظت محیط زیست استان قزوین بر خود لازم مي داند نظرات، پيشنهادات و انتقادات آحاد مردم بويژه از سوي نخبگان، متخصصين ، صاحب نظران، مديران و کارشناسان  را گردآوري و راهبردهاي منتج به افزايش کيفيت خدمات را تدوين نمايد. 

 مي توانيد ديدگاه خود را از طریق درگاه و سامانه میز خدمت الکترونیکی که آدرس دسترسی آن بروی تارنما قرار داده شده به صورت الکترونیکی و یا منوی تماس با اداره کل به صورت تلفنی و یا به صورت حضوری در میز خدمت  به این اداره کل انتقال دهید و همچنین می توانید  با همکاران ما در میز خدمت ارتباط برقرار نمایید و ما همواره مشتاق دیدگاهها و نظرات شما هستیم

 مي توانيد از طريق منوي اسامی و تماس با مدیران دستگاه  و سامانه ارسال نظرات، پيشنهادات و انتقادات ما را از دیدگاههای  خود آگاه سازيد 

* * * حمایت از کالای ایرانی * * *